wrz 26 2004

Notka tylko ze względu na Konradka. Nich...

Komentarze: 8

Kolejny weekend przelecial tak szybko że się nawet nie zorientowalem że się zacząl:). Dziś tak jak wczoraj z Konradkiem zagraliśmy mecz w tenisa, mialem nadzieje że dziś nie bede musial grać, ale wczoraj zadzwonil konradek, chwaląc sie swoją nową rakietą- powiedzial że nią wygra ze mną. No i dobra spotkaliśmy sie okolo 7 30 rano na boisku i zaczęliśmy mecz. I seta wygralem  6:1 II 6:3 myślalem że zaraz skończymy ale w III secie przy stanie 3:2 przestalem w siebie wierzyć.Konrad wygral 6:4 potem 7:6 po dramatycznej końcówce i czekal nas 5 decydujący set. Zrobiliśmy przerwe 2 H .Po dwóch godzinach wróciliśmy, bylem spokojny o zwyciestwo prowadzilem 4:2 i co??? Jak to ja przegralem ostatecznie 5:7,  I konradek mial radoche bo poraz pierwszy ze mną  wygral. Kurwa a mialem tyle pilek meczowych wcześniej.Potem zagralem z nim 2 mecz wygralem 6:1 i 6:2. Pokazalem mu że umiejętności są ważniejsze niż rakieta. Wrócilem o 15 00 dopiero!!!! I zabralem sie za Fizyke( wcześniej obejrzalem Tv). Mam nadzieje że 4 str. wystarczą, bo jak nie to nie radze przychodzić naszej Pani FiFi do szkoly:D No niestety koniec weekendu, znów szkola:( Są tego dobre strony- Korek :) Mam nadzieje że nas porozśmieszasz:)

Aha kurde w Sts prawie wygralem- jeden mecz kurwa nie wszedl. Miko ma gorzej on by wygral 130 zl  i też mu 1 mecz nie wszedl, a powinien wygrać, dlaczego ? Już nie ważne. Pozdro dla wszystkich Bukmacherów:) i dla naszych pań z Sts-u. Co z tego że mamy 16 lat- musimy obstawiać!!. To wy zarabiacie:)

.:misiek:. : :
konrad
21 października 2004, 19:47
sarna głupia mendo jeszcze raz cos napiszesz na mój temat a zadzwonie po loka i to on sie z tobą porachuje ;}
maciek
27 września 2004, 21:36
informacje dla Maćka J.>może hamsterka jednak od Ciebie wezmę:) loko> nasze mamy nic nie wiedzą naszczęscie o sts-ie hehe,Kondon niedługo bedzie miał neta:(
Loko
27 września 2004, 20:42
No cóz... Co tu profesor może powiedzieć :D Postępy, postępy ale to wciąż za mało :P Dobrze, ze konrad nie ma neta, chyba bys go nie pocieszył tą notką ( dla nieobaznanych tym profesorem jestem ja ;D, w tenisa ) A co do sts ja raz gralem i wygrałem i wygrałem 80 zł, ale i tak to strata kasy ( co by wasze matki powiedziały... )
Janasek
27 września 2004, 19:52
Szkoda, że Ci ten mecz nie wszedł no ale to jest hazard. Mi też weekend zleciał jak po maśle. Jutro sprawdzian z chemii a ja się nic na razie nie pouczyłem. Blog nadal spoxik. Do jutra ... Maciek
maciek
27 września 2004, 15:22
tak dla informacji.To ze względu na Mojego kolege który chce żeby każdy wiedział że przegrałem.A on to zapisuje sobie:0
kk
27 września 2004, 14:53
napisz cos ciekawszego a nie przez pol notki o tym ile było w setach :> btw. ty to gdzies zapisujesz czy co?? :> :P
26 września 2004, 22:27
Spoko, spoko i tak nam w STSie zawsze ktoś obstawi:) Dobrze będzie - w końcu musimy wygrać. Jak nie to Panie poznaja bliżej Hamstera naszego i Moskwę - od razu wygramy :) Pozdro dla kumatych. Mam nadzieję że Fifi wystarczy też i mije 1,5 strony - musi wystarczyć!!! Pozdro
Karinka
26 września 2004, 22:05
Nie przejmuj sie Maciek moze nastepnym razem sie uda a jak nie to beda jeszcze inne okazje :D Pa-pa pozdrowienia dla 1G